Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Hidrológus

A Paks II. Zrt-nél folyó feladatok - új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése - ellátásához keresünk

HIDROLÓGUS

munkatársat.

Feladatok
  • Az új paksi telephelyű atomerőművi blokkok tervezéséhez és létesítéséhez kapcsolódóan a hidrológiai műszaki feladatok ellátásának irányítása szenior mérnökként
  • Együttműködés külső szakértőkkel, tárgyalások szervezése, levezetése, külső szakértelem bevonásának megszervezése, más szakterületi tárgyalásokon való szakmai részvétel
  • Tervdokumentációk szakmai észrevételezése, vélemények, javaslatok készítése, tervfelülvizsgálat, véleményezési feladatok
  • Műszaki követelmények ellenőrzése, értékelése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, engedélyeztetésben való részvétel
Elvárások
  • okleveles hidrológus (MSc) végzettség
  • legalább 5 év releváns tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • hidrológiai statisztikában lévő jártasság (műszaki hidrológia)
  • hidrológiai modellező szoftverek ismerete
  • folyószabályozási, hordalékmozgási, árvízvédelmi kérdésekben való jártasság
  • szakirányú tervezői jogosultság
  • hazai jogszabályok és szabványi környezet átfogó ismerete
  • MS Office, AutoCAD, HEC-RAS, MIKE FLOOD, Flow-3D programok felhasználói szintű ismerete

Készségek
  • projekt szemlélet
  • rugalmasság, alkalmazkodó készség
  • önállóság
  • precizitás, megbízhatóság
Előnyt jelent
Amit kínálunk
  • folyamatos szakmai fejlődés, kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
Munkavégzés helye Paks