Feljebb
Bejelentkezés

Állás megnevezése Irányítástechnikai engedélyezési vezető szakértő
  A Paks II. Zrt-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk irányítástechnikai engedélyezési vezető szakértő munkatársat.
Feladatok

  • Engedélyezési dokumentáció beadványozás előtti felülvizsgálata, komplex értékelése
  • Tervdokumentációk, műszaki és biztonsági elemzések zsűrizése
  • Műszaki szabályozó dokumentumok készítése, elemzése, véleményezése
  • Hatósági kapcsolattartás – engedélyezések, helyszíni ellenőrzések során
  • Projekt végrehajtásban közreműködés, szakértői támogatás biztosítása
  • Nukleáris biztonsági és/vagy minőségfelügyeleti folyamatokban közreműködés
  • Nukleáris biztonsági és műszaki követelmények, specifikációk készítése, ajánlatok értékelése.
  • Az új blokkok irányítástechnikai rendszereivel kapcsolatos műszaki feladatok végrehajtása.

Elvárások

  • Műszaki egyetemi végzettség (MSc) irányítástechnikai és/vagy villamos szakterületen
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • 10 év szakmai tapasztalat – ezen belül min. 5 év tervező, elemző, tervellenőr, műszaki ellenőr, minőségellenőr, minőségbiztosító, műszaki hatósági felügyelő vagy ezekkel azonos tartalmú munkakörben
  • Min. 5 év atomerőmű területen szerzett ipari, energetikai, műszaki tapasztalat
  • Szabályozások, szabványok ismerete
  • Titoktartási nyilatkozat és nemzetbiztonsági ellenőrzés vállalása

Készségek

  • Nyitottság, kezdeményezőkészség
  • Stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet, folyamatszemlélet, csapatmunka
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Gyakorlatiasság, terhelhetőség, döntésképesség
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Projektszemlélet, projektmenedzsment ismeretek
  • Költséghatékony szemlélet
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Komplex nagyprojekten szerzett munkatapasztalat
  • Hatósági, engedélyezési, műszaki felügyeleti tevékenységgel összefüggő jogi ismeretek

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye Paks