Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Primerköri szakértő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

Primerköri szakértő

munkatársat

Feladatok
  •  A paksi telephelyen létesítendő új atomerőművi blokkok primerköri gépészeti rendszerekhez és berendezéseihez kapcsolódó műszaki feladatokban való szakmai részvétel
  •  Részvétel az új blokkok primerköri gépészeti rendszerekhez és berendezésekhez kapcsolódó műszaki dokumentumok véleményezésében, értékelésében
  • Részvétel a primerköri gépészeti szakterületet érintő engedélyezési folyamatok előkészítésében, támogatásában
  • Részvétel a primerköri gépészeti berendezések szállítójával való szakmai egyeztetéseken
Elvárások

  •         felsőfokú szakirányú végzettség
  •         legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  •         tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Készségek

  •   kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • gyakorlatiasság, terhelhetőség
  •  ·        önállóság, precizitás, megbízhatóság

     ·        rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem

     ·        költséghatékony szemlélet, döntésképesség

     ·        MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  •         gépészmérnöki végzettség

Amit kínálunk

  •         versenyképes jövedelem és széles körű juttatási csomag
  •         folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye

Paks