Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Létesítmény koordinátor

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

létesítmény koordinátor

munkatársat

Feladatok
  • A létesítményekhez és azok építményeihez kapcsolódó dokumentumok/tervdokumentációk kezelése elektronikus dokumentációkezelő rendszerben;

  • A dokumentáció-véleményezéssel kapcsolatos fővállalkozói levelezés koordinálása az építész és építőmérnöki szakterületeken;

  • Kapcsolattartás a társszervezetekkel;

  • Műszaki dokumentációk rendszerezése;

  • Kimutatások készítése, naprakészen tartása.

Elvárások
  • felsőfokú műszaki (BSc) végzettség;

  • középfokú angol nyelvismeret;

  • legalább 3 év releváns tapasztalat;

  • projektmenedzsment ismeretek.

Készségek
  • projektszemlélet

  • nyitottság, kezdeményezőkészség;

  • rendszerszemlélet, folyamatszemlélet

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;

  • gyakorlatiasság, terhelhetőség;

  • önállóság, precizitás, megbízhatóság;

  • rugalmasság, csapatszellem;

  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent
  • nukleáris területen szerzett tapasztalat;

  • modern technológiák ismerete.

Amit kínálunk
  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel;

  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag;

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok.

Munkavégzés helye     Paks