Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Karbantartási szakértő

 A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

Karbantartási szakértő

munkatársat az Általános Műszaki Osztályra

Feladatok
  • létesítmény fenntartási, karbantartási feladatok meghatározása, ezek érvényesítése a tervezési dokumentumokban,

  • közreműködés az engedélyezési eljárások során a létesítmény fenntartási, karbantartási előírások egyeztetésében. A tárgyalási eredmények beépíttetése az engedélyezési dokumentációkba,

  • kapcsolattartás a fővállalkozóval és a társaságon belüli szervezetekkel

  • részvétel a vonatkozó működési folyamatok és szabályozások elkészítésében és annak felügyeletében

Elvárások
  • gépész vagy villamos mérnök BSc vagy MSc végzettség

  • legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat

  • középfokú angol nyelvismeret

Készségek
  • nyitottság, kezdeményezőkészség

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

  • folyamatszemlélet

  • önállóság, precizitás, megbízhatóság

  • gyakorlatiasság, terhelhetőség;

  • rugalmasság, csapatmunka

  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent
Amit kínálunk

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel

  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye Paks