Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Támogató mérnök

 A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

Támogató mérnök

munkatársat a Nukleáris Osztályra

Feladatok
  • részvétel a műszaki dokumentációk műszaki és biztonsági elemzéseket tartalmazó fejezeteinek értékelésében, az észrevételek és véleményezési folyamatok kezelése a dokumentumkezelő rendszerben

  • nukleáris biztonságot érintő technológiák, műszaki megoldások fejlesztésében, ellenőrzésében, értékelésében való együttműködés

  • a szállítóval folytatott, nukleáris biztonsági követelményeket, műszaki és biztonsági elemzéseket érintő konzultációk megszervezése, a megbeszéléseken való részvétel, emlékeztető vezetése

  • az Osztály szakmai munkáját támogató beszerzések kezelése, szerződések koordinálása, határidők figyelése

  • kapcsolattartás és együttműködés a külső és belső partnerekkel, projekt feladatok ellátása, adatszolgáltatások készítése,

  • előadások, prezentációk készítése és megtartása, beszámolók összeállítása

Elvárások
  • BSc vagy MSc végzettség (mérnök, fizikus, energetikus)

  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat

  • középfokú angol nyelvismeret

Készségek
  • nyitottság, kezdeményezőkészség;

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;

  • folyamatszemlélet;

  • önállóság, precizitás, megbízhatóság

  • gyakorlatiasság, terhelhetőség;

  • rugalmasság, csapatmunka;

  • projektszemlélet;

  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent
Amit kínálunk
  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel

  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye    Paks