Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Technológiai tűzvédelmi szakértő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

Technológiai tűzvédelmi szakértő

munkatársat

Feladatok
  • közreműködés az építmények és technológiai rendszerek tűzvédelmi követelményeinek meghatározásában

  • tervezési, létesítési (építés, szerelés, üzembe helyezés) folyamat tűzvédelmi feladatainak meghatározása, a tervezési dokumentumok felülvizsgálata

  • közreműködés a munkavédelmi előírások egyeztetésében az előzetes engedélyezési eljárások során

  • az engedélyezési dokumentáció koordinálása

  • részvétel a vonatkozó működési folyamatok és szabályozások elkészítésében és annak felügyeletében

  • eseti megbízással hazai és nemzetközi együttműködésekben való részvétel

Elvárások
  • tűzvédelmi szakmérnöki végzettség

  • legalább 5 év tűzvédelmi, tűzmegelőzési tapasztalat

  • középfokú angol nyelvtudás

Készségek
  • nyitottság, kezdeményezőkészség

  • csapatmunka

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

  • gyakorlatiasság, terhelhetőség

  • önállóság, precizitás, megbízhatóság

  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem

  • költséghatékony szemlélet

  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent
Amit kínálunk
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye Paks