Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Kockázatkezelési szakértő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

Kockázatkezelési szakértő

 munkatársat

Feladatok

  •        a projektek teljes körű megvalósításához szükséges kockázatkezelési feladatok végrehajtása, koordinálása, státuszolása
  •        teljes körű kockázatkezelési monitoring tevékenység végzése
  •        értékeli, véleményezi, fejleszti az adott projekt, társasági szervezet kockázatkezelési folyamatait
  •        kockázatszakmai támogatás, kapcsolattartás az érintett kockázatok kockázatgazdáival, intézkedési felelőseivel,
  •        értékeli, hogy az egyes kockázatkezelési intézkedések eredményesen kezelik-e az adott kockázatokat
  •        közreműködés a kockázatkezelési folyamatok fejlesztésében, a belső szabályozások készítésében
  •        a kockázatokkal kapcsolatos jelentések, kimutatások készítése, riportálás
  •        Programtámogatással kapcsolatos feladatok végrehajtása

Elvárások

  •        projektmenedzsment területen belül kockázatkezelés tevékenységben szerzett tapasztalat
  •         Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  •         felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  •         tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  •         titoktartási nyilatkozat vállalása

  •         stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet, folyamatszemlélet
  •         gyakorlatiasság, terhelhetőség, döntésképesség
  •         csapatszellem, proaktivitás
  •         önállóság, precizitás, megbízhatóság
  •         nyitottság, kezdeményezőkészség

  •         kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  •         rugalmasság, alkalmazkodó készség
  •         költséghatékony szemlélet

  •        hazai/nemzetközi nukleáris területen szerzett kockázatkezelési tapasztalat
  •         építőipari beruházásokon szerzett tapasztalat
  •         orosz nyelv ismerete

Amit kínálunk

  •         fiatalos, lendületes csapat
  •         versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  •         folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye Paks