Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Műszaki koordinátor

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

Műszaki koordinátor

munkatársat

Feladatok
  • Tervezési dokumentumok ellenőrzési menetrendjének kontrollja

  • Kiemelt műszaki témák nyilvántartása, rendszeres aktualizálása

  • Ütemezés szerinti tevékenységek előre haladásának nyomon követése

  • Kapcsolattartás projektvezetőkkel, projekttagokkal és műszaki szakterületekkel

  • Prezentációk készítése megbeszélésekre

  • Megbeszéléseken való részvétel, emlékeztetők készítése

Elvárások
  • Msc. egyetemi végzettség

  • 3-5 év projektirányítási/projektkoordinálási tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Készségek
  • Projektszemlélet;

  • Stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet, folyamatszemlélet, csapatmunka;

  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság;

  • Nyitottság, kezdeményezőkészség;

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;

  • Gyakorlatiasság, terhelhetőség, döntésképesség;

  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem;

  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent
  • Orosz nyelvtudás

  • Gépészmérnöki vagy energetikai mérnöki végzettség

  • Energetika iparágban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag

  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye     Paks