Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Létesítménygazdálkodási főszakértő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

létesítménygazdálkodási főszakértő

munkatársat

Feladatok

·        A Társaság által használt épületek létesítménygazdálkodási feladatainak ellátása

·        Az épületek műszaki szolgáltatásainak és karbantartásának tervezése, biztosítása, hibaelhárítás koordinálása

·        Ingatlanüzemeltetéssel kapcsolatos kimutatások, elemzések készítése

·        Ingatlanüzemeltetési tevékenység hatékonyságának a növelése

·        Ingatlan beruházási, átalakítási feladatok meghatározása, tervezése, vállalkozói ajánlatok értékelése, elemzése

·        A Társaság által használt ingatlanokkal kapcsolatos szerződések kezelése, kapcsolattartás a szolgáltató cégekkel, ezen szerződések teljesítésének nyomon követése

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Legalább 7 év releváns tapasztalat

  • Középfokú angol nyelvtudás

Készségek
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség

  • stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet, folyamatszemlélet, csapatmunka;

  • kiváló problémamegoldó és stressztűrő képesség;

  • gyakorlatiasság, terhelhetőség, döntésképesség;

  • önállóság, precizitás, megbízhatóság;

  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem;

  • projektszemlélet;

  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete.

  • TERC építőipari költségvetés készítő program felhasználói szintű ismerete

  • Létesítménygazdálkodást támogató integrált elektronikus rendszerek ismerete

  • Építészeti tervezőprogramok ismerete (ArchiCad)

  • SAP felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk
  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való részvétel

  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye     Paks