Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése radioaktívhulladék-kezelési szakember

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

radioaktívhulladék-kezelési szakembert

határozott időre, szülési szabadság okán előreláthatólag 3 éves időtartamra.

Feladatok
  • A radioaktívhulladék-kezelési stratégiai feladatok ellátása és koordinálása

  • Innovatív hulladékkezelési technológiák bevezethetőségének vizsgálata és értékelése

  • Részvétel a hulladék elhelyezéssel kapcsolatos jogszabályi háttér felülvizsgálatában, javaslatétel a szükséges változtatásra

  • Az új blokkok radioaktívhulladék keletkezési adatainak megismerése és értékelése

  • Engedélyezési feladatok radioaktívhulladék szempontú szakmai hátterének biztosítása

  • A szakterülethez kapcsolódó műszaki anyagok véleményezése

  • A műszaki specifikációs dokumentumok kapcsolódó fejezeteinek szakmai ellenőrzése

  • Részvétel a beérkező ajánlat szakmai szempontú értékelésében

  • Radioaktívhulladék-hulladék rendszerek beruházási folyamatának és üzembehelyezésének ellenőrzése, koordinálása

  • Az EUROATOM 37. és 41. cikkelye szerint lebonyolítandó eljárások szakmai támogatása

  • Kapcsolattartás a különböző szakterületekkel, a szakterületek munkájának támogatása

  • A szakterületet érintő problémák, hiányosságok feltárása, megoldási javaslatok előkészítése

  • Értékelések, konzultációk, zsűrik megszervezése, lebonyolítása, a szükséges feladatok meghatározása

  • Részvétel az új blokkok beszerzésére vonatkozó szerződés műszaki mellékleteinek véleményezésében, tárgyalásában

Elvárások
  • műszaki, egyetemi végzettség (vegyészmérnöki, vegyipari-gépészmérnöki, környezetmérnöki  szakon szerzett végzettség előnyt jelent)

  • legalább 3 év releváns tapasztalat (atomenergetikában szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent)

  • aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás

  • tapasztalat előadás anyagok összeállításában, előadásban

Készségek
  • nyitottság a fejlődésre;

  • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség;

  • terhelhetőség;

  • önálló és csapatmunkában való együttműködési készség;

  • nagyfokú rugalmasság, rendelkezésre állás;

  • problémamegoldó készség, döntéshozatal;

  • önállóság, precizitás, megbízhatóság;

  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete;

  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent
Amit kínálunk
  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel

  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye      Paks