Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Infrastruktúra főszakértő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

infrastruktúra főszakértő

munkatársat

Feladatok
  • Tervdokumentációk közmű hálózati, útépítési és vasútépítési szempontú szakmai véleményezése;

  • Javaslatok készítése, tervfelülvizsgálat;

  • Műszaki követelmények ellenőrzése, értékelése;

  • Tervezői egyeztetések szervezése;

  • Együttműködés és tárgyalás a Fővállalkozó szakmai szervezeteivel, szakértőivel;

  • Műszaki-elemzési feladatok;

  • Építőiparhoz kapcsolódó engedélyeztetésben való részvétel, kapcsolattartás a hatóságokkal.

Elvárások
  • okleveles építőmérnöki (MSc) végzettség, közmű-, út-, vasút szakirányon;

  • középfokú angol nyelvismeret;

  • legalább 5 év tervezői, tervellenőri, műszaki ellenőri tapasztalat;

  • modern technológiák ismerete.

Készségek
  • nyitottság, kezdeményezőkészség;

  • rendszerszemlélet, folyamatszemlélet

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;

  • gyakorlatiasság, terhelhetőség, döntésképesség;

  • önállóság, precizitás, megbízhatóság;

  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem;

  • projektszemlélet;

  • költséghatékony szemlélet;

  • MS Office programcsomag és AutoCAD felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent
  • nukleáris területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel;

  • széleskörű juttatási csomag;

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok.

Munkavégzés helye     Paks