Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Konfigurációkezelési főszakértő

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

Konfigurációkezelési főszakértő

munkatársat

Feladatok
  • A paksi telephelyen létesítendő új atomerőművi blokkok konfigurációkezelési műszaki feladataiban való szakmai részvétel

  • Konfigurációkezelési követelmények, szabályok alkalmazása, nemzetközi konfigurációkezelési stratégiák nyomon követése

  • A konfigurációkezelési rendszer működési folyamatait szabályozó eljárások kidolgozásának irányítása

  • A konfigurációkezeléssel kapcsolatos oktatások végrehajtása

  • Közreműködés a konfigurációkezelés szakterületen megbízott külső tanácsadók feladatainak koordinálásában és ellenőrzésében

  • Közreműködés a konfigurációkezeléshez kapcsolódó követelmény-, változás-és dokumentáció menedzsment rendszer kialakításában, működtetésében és fejlesztésében

  • Kapcsolattartás a különböző szakterületekkel, a szakterületek munkájának támogatása

  • A szakterülettel kapcsolatos fejlesztési javaslatok előkészítése

  • Szakmai egyeztetéseken, értekezleteken való részvétel, ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások
  • felsőfokú műszaki végzettség (energetikai-, villamos-, gépészmérnök szakon)

  • legalább 5 év releváns, atomenergetikában szerzett szakmai tapasztalat

  • aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Készségek
  • kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség;

  • önállóság, precizitás, megbízhatóság;

  • nyitottság, kezdeményezőkészség;

  • stratégiai gondolkodás, folyamat-, rendszer-, projektszemlélet

  • rugalmasság, csapatmunkában való együttműködési készség

  • gyakorlatiasság, terhelhetőség, döntésképesség;

  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent
  • projektvezetésben szerzett tapasztalat

  • konfigurációkezelés informatikai hátterének megteremtésében, működtetésében szerzett tapasztalat

  • tapasztalat angol nyelvű tárgyalásokban

Amit kínálunk
  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel

  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye Paks