Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Geotechnikus főszakértő

A Paks II. Zrt-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk geotechnikai főszakértő munkatársat.

Feladatok
  • Az új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítéséhez kapcsolódóan a geotechnikai műszaki feladatokban való szakmai részvétel, szakterületekkel való egyeztetések
  • Tervdokumentációk szakmai észrevételezése, vélemények, javaslatok készítése, tervfelülvizsgálat
  • Műszaki követelmények ellenőrzése, értékelése
  • Tervezői egyeztetések szervezése
  • Szakmai működéstámogatás
  • Együttműködés és tárgyalás a Fővállalkozó szakmai szervezeteivel, szakértőivel
  • Műszaki-elemzési feladatok
  • Építőiparhoz kapcsolódó engedélyeztetésben való részvétel
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal
Elvárások
  • okleveles építőmérnök (MSc) végzettség

  • min. 5 év tervezői vagy tervellenőri tapasztalat

  • elsősorban ipari beruházásokban szerzett jártasság

  • hazai jogszabályok és szabványi környezet átfogó ismerete

  • projekt szemlélet

  • középfokú angol nyelvismeret

  • MS Office programcsomag és AutoCAD szoftver felhasználói szintű ismerete, geotechnikai méretező szoftverek ismerete előnyt jelent

  • modern technológiák ismerete

Készségek
  • stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet

  • precíz, önálló munkavégzés

  • kezdeményezőkészség

  • csapatszellem

  • kiváló problémamegoldó készség

  • gyakorlatiasság

  • jó kommunikációs készség

  • terhelhetőség

  • rugalmasság

  • költséghatékony szemlélet

  • mélyépítési szerkezetek tervezésében, kivitelezésében szerzett jártasság
  • nagyberuházásokban, elsősorban ipari esetleg nukleáris beruházásokban szerzett jártasság
  • modern kivitelezési technológiák ismerete
  • külföldi tárgyaló partnerrel szerzett tapasztalat
  • nemzetközi nukleáris szabályozások és szabványok ismerete
  • projektvezetésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
Munkavégzés helye Paks