Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése infrastruktúra üzemeltetési munkatárs

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

infrastruktúra üzemeltetési munkatárs

munkatársat

Feladatok
  • Microsoft Windows és Linux szerver gépek és kapcsolódó kliens alkalmazások konfigurálása

  • VMware rendszerek üzemeltetése

  • L2 szakértői részvétel az incidens-, változás- és problémakezelési folyamatokban

  • SLA monitorozás és szükség esetén beavatkozások indítása

  • Rendszerek/alkalmazások működésének felügyelete, monitorozása

  • Windows szerverek üzemeltetése VmWare környezetben,

  • Windows AD, Windows Exchange üzemeltetése

  • IT szoftver és hardver infrastruktúra üzemeltetése, optimalizálása

Elvárások
  • Felsőfokú informatikai szakirányú végzettség

  • Fejlett problémamegoldási- és együttműködési készség

  • Rendszerszemléletű, ugyanakkor analitikus gondolkodásmód

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Terhelhetőség, rugalmasság, magas stressztűrő képesség

Készségek
  • nyitottság, kezdeményezőkészség;

  • stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet, folyamatszemlélet, csapatmunka;

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;

  • gyakorlatiasság, terhelhetőség, döntésképesség;

  • önállóság, precizitás, megbízhatóság;

  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem;

  • projektszemlélet.

Előnyt jelent
  • ITIL módszertan és ticketing rendszer ismerete,

  • Nagyvállalati technológiák alapszintű ismerete (terheléselosztási eszközök, Active Directory, DNS, DHCP, Storage, tűzfal),

  • Storage és SAN logikai ismeretek

  • Virtualizációs megoldások (Hyper-V,  VMware) ismerete

  • Adatbázis (MSSQL, MySQL, Oracle) adminisztrátori ismeretek

  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk
  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel

  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye     Paks