Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Primerköri mérnök

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

Primerköri mérnök

munkatársat

Feladatok
  • A paksi telephelyen létesítendő új atomerőművi blokkok primerköri gépészeti rendszerekhez és berendezéseihez kapcsolódó műszaki feladatokban való szakmai részvétel

  • Részvétel az új blokkok primerköri gépészeti rendszerekhez és berendezésekhez kapcsolódó műszaki dokumentumok véleményezésében, értékelésében

  • Részvétel a primerköri gépészeti szakterületet érintő engedélyezési folyamatok előkészítésében, támogatásában

  • Részvétel a primerköri gépészeti berendezések szállítójával való szakmai egyeztetéseken

Elvárások
  • folyamatban lévő felsőfokú szakirányú MSc tanulmányok

  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Készségek
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • gyakorlatiasság, terhelhetőség
  • önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • költséghatékony szemlélet, döntésképesség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent
  • gépészmérnöki végzettség

Amit kínálunk
  • versenyképes jövedelem és széles körű juttatási csomag

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye     Paks