Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése Koordinációs munkatárs

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

Koordinációs munkatársat

Feladatok
  • A Fővállalkozóval folytatott írásos kapcsolattartás adminisztratív támogatása

  • A fentiekhez kapcsolódó túlnyomóan idegen nyelvű dokumentáció teljes körű, naprakész nyilvántartása, kimutatások készítése

  • A Társaság operatív működésével összefüggő jelentési és beszámolási tevékenységek támogatása

  • Közreműködés előrehaladási jelentések készítésében és értékelésében

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség

  • Legalább középfokú angol nyelvismeret

  • Dokumentum- és iratkezelés során szerzett tapasztalat

  • Titoktartási nyilatkozat és nemzetbiztonsági ellenőrzés vállalása

Készségek
  • Gyakorlatiasság, terhelhetőség

  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság

  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent
  • Iktatóprogramok és dokumentumkezelő rendszerek ismerete

Amit kínálunk
  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag

  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye     Budapest