Feljebb
Bejelentkezés

a hazai villamosenergia-ipar

Állás megnevezése HVAC mérnök

A Paks II. Zrt.-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk

HVAC mérnök

munkatársat

Feladatok
  • Ipari légtechnikai rendszerekhez és berendezésekhez kapcsolódó angol/ magyar nyelvű műszaki dokumentumok (leírások, tervek, elemzések, specifikációk stb. ) véleményezése, értékelése

  • Ipari légtechnikai rendszerekhez és berendezésekhez kapcsolódó műszaki előkészítő, elemzési feladatok

  • Ipari légtechnikai rendszerekhez és berendezésekhez kapcsolódó engedélyezési folyamatok előkészítése

  • Szakmai egyeztetéseken, értekezleteken való részvétel, ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások
  • gépészmérnöki, épületgépészeti egyetemi végzettség

  • legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat

  • aktív angol -  munkavégzéshez szükséges - nyelvtudás

  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete.

  • 3D tervezésben való jártasság

Készségek
  • nyitottság, kezdeményezőkészség;

  • kommunikációs és problémamegoldó készség;

  • gyakorlatiasság, terhelhetőség, döntésképesség;

  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem;

  • projektszemlélet;

Előnyt jelent
Amit kínálunk
  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel

  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag

  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye      Paks